Dolenjski košarkarji so v 10. krogu Lige ABA 2. divizija prišli do 8. zmage. S kar 102:52 so porazili makedonski Ohrid, ki je na tekmo prišel s tremi kombiji, domov pa se vračajo z novim porazom.  Dino Cinac in Žiga Dimec sta dosegla po 13 točk za krkaše, kjer se je med strelce vpisalo vseh 11 košarkarjev, ki so stopili na parket. Na klopi je ostal le Žiga Fifolt.

Ker gostje niso bili dorasel tekmec, je domači trener Simon Petrov podelil minutažo tudi mlajšim košarkarjem, ki so to dobro izkoristili. Z 10 točkami se je izkazal 17-letni Martin Jančar Jarc, dobro je minute izkoristil Miha Škedelj (9 točk, 8 skokov, 6 podaj), navdušil je tudi Tim Osolnik (11 točk, 10 skokov, 8 podaj).

Pri gostih velja omeniti le Francoza Remija Barryja (20 točk).

To je bila zadnja tekma Krke v letu 2017 v domači dvorani. Obračun je spremljal tudi novoizvoljeni predsednik Andraž Šuštarič, ki je tekmo gledal v družbi dosedanjega prvega moža kluba Braneta Kastelca.