Dragićevih 16 za tretjo zmago Phoenixa, Memphis klonil v Clevelandu (VIDEO)

Koašrkarji Phoenix Suns so dobili še tretjo tekmo zapored, po tem ko so bili s 104:92 boljši od domačinov v Washingtonu. Goran Dragić je dosegel 16 točk in dodal še 6 skokov in 4 podaje. Manj uspešni so bili Memphis Grizzlies, tokrat z 91:105 ob dveh točkah Bena Udriha nemočni v Clevelandu.

Sonca tako po šestih zaporednih porazih s tretjo zmago v nizu ponovno trkajo na mesta, ki bodo vodila v končnico lige. Ta hip s 15 zmagami na 29 tekmah zasedajo 9 mesto. Grizliji so izgubili šele šestič v tej sezoni, a že drugi v nekaj dneh, kar pomeni, da nekako izgubljajo stik z vodilnim Golden Stateom z le 3 porazi.

NBA, 22. december

Washington Wizards – PHOENIX SUNS 92:104
(Morris in Bledsoe po 17, G. Dragić 16, 6 skokov in 4 podaje v 31 minutah, Z. Dragića ni bilo v kadru; Butler 17, Seraphin 16)

CLEVELAND CAVALIERS – Memphis Grizzlies 105:91
(James 25 in 11 podaj, Waiters 21; Gasol 21 in 11 skokov, Leuer 16, … Udrih 2 in 5 podaj v 19 minutah)

TORONTO RAPTORS – New York Knicks 118:108
SACRAMENTO KINGS – La Lakers 108:101
BROOKLYN NETS – Detroit Pistons 110:105
MIAMI HEAT – Boston Celtics 100:84
Orlando Magic – PHILADELPHIA 76ers 88:96
Minnesota Timberwolves – INDIANA PACERS 96:100
Oklahoma City Thunder – NEW ORLEANS PELICANS 99:101