Dragić in Udrih morala priznati premoč vodilnim ekipam

Danes ponoči sta med drugimi tekmo odigrala tudi Miami bratov Dragić in Memphis našega Bena Udriha. Dragića sta morala z Miamijem priznati premoč na gostovanju pri vodilni Atlanti, kjer so bili sokoli boljši z 99 : 86 . Udrih in ostali grizliji pa so na domačem parketu klonili proti vodilni ekipi zahoda, ki je bila boljša z 84 : 107.

benogogi

Miami je brez razpoloženega Wadea (13) in Dragića (6) celotno tekmo proti Atlatni zaostajal, je pa uspel z nekaj dobrimi sekundami v zadnjih minutah četrte četrtine narediti delni izid 14 – 5, vendar pa to ni bilo dovolj, da bi se izognili 33. porazu v sezoni, s katerim pa še vedno zasedajo 7. mesto na vzhodu. Pred Bostonom imajo tako še vedno zmago prednosti, tako da si do konca rednega dela ne smejo privoščiti spodrslaja, o katerem pa tokrat ni bilo govora, saj so se vodilni ekipi vzhoda upirali celotno tekmo.
Zoran Dragić je proti koncu tekme dobil nekaj priložnosti, vendar se v dobrih dveh minutah ni vpisal v statistiko.

Tudi Grizliji Bena Udriha (4) tokrat niso bili kos razigranim bojevnikom, ki so na krilih odličnega Currya (38) dosegli še svojo 59 zmago v sezoni in se tako še utrdili na prvem mestu zahodne konference in imajo prav pred Memphisom sedaj velikih 9 zmag prednosti.