Dončić izključen na tekmi Reala in Valencije, razburjeno odšel s parketa (VIDEO)!

Rubrika: Evroliga

Slovenski košarkarski biser Luka Dončić (7 minut, 6 točk, 1 podaja, 2 ukr. žogi) je že v 16. minuti pri rezultatu 33:30 končal tekmo 13. kroga Evrolige med Realom in Valencio!

Dve usodni potezi

V 11. minuti je Dončić prejel nešportno napako neupravičeno!  Real pa je vodil 24:18. Komentator Sportkluba Luka Štucin je precej začudeno sprejel to sodniško odločitev. Dončić je nehote s komolcem zadel Pleissa, saj se je hotel le zaščiti pri zabijanju.

Tehnično napako pa je dobil Dončić v 16. minuti, ko je pretirano reagiral po osebni napaki v napadu. Vse je spremljal hrvaški sodnik Tomislav Hordov, po koncu pa se je Dončić “oglasil” še pri slovenskemu arbitru Damirju Javorju.