Cleveland že pri desetih zaporednih zmagah

Cleveland nadaljuje z odličnimi igrami in je po zmagi nad Atlanto že pri deseti zaporedni zmagi. Odlično formo na zadnjih tekmah kaže Kevin Love, tokrat je dosegel 25 točk in 16 skokov, LeBron James je dosegel 24 točk in 12 asistenc. Pri Atlanti je Ilyasova dosegel 22 točk, Belinelli pa 18.

Zmagal je tudi Boston, po zaslugi Irvinga, ki je dosegel 36 točk, je bila na gostovanju neuspešna Philadelphia, ki je igrala brez Embiida.

Will Barton je pri zmagi Denverja nad Chicagom dosegel rekord kariere s 37-imi točkami, zadel je tudi odločilne proste mete za zmago. Drugi polčas je Denver odigral brez Nikole Jokića, ki je s poškodovano nogo zapustil tekmo v drugi četrtini.

Milwaukee je bil na gostovanju boljši od Portlanda, Middleton, Giannis in Bledsoe so presegli mejo 20-ih točk, pri Portlandu je to uspelo samo Nurkiću.

Poraz so na domačem parketu doživeli s poškodbami zdesetkani Clippersi, Utah je bil boljši 126:107.