Charlotte v Šanghaju povozil LA Clipperse, Spursi ostajajo brez zmage

Dvanajst dni pred začetkom rednega dela sezona Lige NBA, je v predsezoni neporaženih le še šest ekip. Niz zmag sta v sredo podaljšali moštvi Charlotte Hornetsov, ki so v Šanghaju premagali Los Angeles Clipperse, s 113:71, in Boston Celticsov, ki so bili na svoji prvi pripravljalni tekmi te predsezone, ki so jo odigrali v Združenih državah Amerike, boljši od Brooklyn Netsov, s 109:105.

Zanimivo, brez zmage v obdobju pripravljalnih tekem še naprej ostajajo San Antonio Spursi. Tokrat so Ostroge klonile proti Atlanti Hawksom (86:100), ki v predsezoni, tako kot Charlotte in Boston, ostajajo neporaženi. Na svoji prvi tekmi po aprilu in incidentu pred klubom v New Yorku, tekom katerega se je zapletel s policijo, odnesel pa jo je z zlomljeno nogo, je zaigral Thabo Sefolosha. V osmih minutah je dosegel pet točk. Tim Duncan je pri Spursih odigral le 13 minut, vse v prvem polčasu. San Antonio je igral brez LaMarcusa Aldridgeja.