Borac s trojkami in zbranostjo potopil oslabljeno Krko

Borac je Krki prizadejal 3. poraz v 2. diviziji Lige ABA, 95:80 je bilo v Čačku, kjer so domačini prednost nabrali že v prvi četrtini (27:18), potem pa jo vešče zadržali do konca tekme. Največ so domačini vodili v 38. minuti – za 19 (92:73).  V domači vrsti je blestel organizator igre Ilija Đoković (21 točk – 6/9 za tri, 4 skoki, 5 podaj). V dresu Krke je blestel Dino Cinac (23 točk, 13 skokov).

Borac je izjemno zadeval za tri – iz 32 metov je zadel 17 trojk, Krka porazno (7/222). Prav tako je domačin zapravil le štiri žoge, Krka 14. Če temu dodamo še podatek, da v dresu Krke na parketu ni bilo Marka Jošila, potem je poraz realen.