Barea in Williams vprašljiva za drugo tekmo proti Oklahomi

Barea WilliamsMoštvo Dallas Mavericks bo po visokem porazu na prvi tekmi končnice, ki jo je proti Oklahomi izgubilo s 70:108, na drugi po vsej verjetnosti nastopilo brez prvih dveh organizatorjev igre JJ Bareae in Derona Williamsa, ki se ubadata s poškodbami.

Barea naj bi tekmo izpustil zaradi natrgane mišice v dimljah, zaradi katere je že izpustil dve od zadnjih treh tekem rednega dela sezone. Portoričan si je mišico ponovno poškodoval med enim od polaganj v drugi četrtini, po katerem ni več stopil na parket. V nekaj več kot 16 minutah je sicer dosegel le 2 točki ob metu iz igre 1/6.

V primeru Williamsa pa naj bi šlo za ponovitev oblike hernije, zaradi katere je v rednem delu izpustil 8 tekem. Tudi njegova predstava na prvi tekmi ni bila blesteča, saj je v 22 minutah dosegel prav tako dve točki, ob metu 1/9.