Slab začetek in konec usodna za Miami

Prvo in zadnjo četrtino so igralci Washingtona proti Miamiju skupno dobili za 22 točk, po tretji četrtini pa so Goran Dragić in soigralci vodili za 6 točk. Tekmo je Washington zaključil z delnim rezultatom 29:13. V lanski sezoni so igralci Miamija dobili vse 4 tekme proti ekipi iz prestolnice.

John Wall je dosegel 27 točk, Bradley Beal pa 26. Na drugi strani je Gogi dosegel 21 točk. Na petnajsti zaporedni tekmi je Gogi dosegel vsaj eno trojko.

Ekipi se zdaj selita v Washington, kjer bosta ponovno igrali v noči na soboto.

Atlanta je z najvišjo razliko v zgodovini franšize premagala Sacramento, na koncu je bilo 46 točk razlike.

Počasi v formo očitno prihajajo podprvaki iz Clevelanda. Prvič v sezoni so dosegli vsaj tri zaporedne zmage, boljši so bili od Charlotta.

Z dobrimi predstavami nadaljuje New York – Tim Hardaway Jr. je v zadnji četrtini za zmago proti Utah Jazz dosegel 14 točk, skupaj 26.

Svojo četrto zaporedno zmago so dosegli igralci Milwaukeeja, boljši so bili od Detroita, Minnesota pa je prvič po dvanajstih porazih uspela premagati San Antonio.

Predstavo kariere je dosegel Joel Embiid. Pri zmagi Philadelphije nad Lakersi je dosegel 46 točk in imel 15 skokov ter 7 asistenc. Odlično ga je dopolnjeval Ben Simmons, ki je bil le skok oddaljen od trojnega dvojčka.